7 Günde ingilizce Konuşma Programları

7 Günde ingilizce Konuşma Programı

Gramer ağırlıklı eğitimler yapan klasik dil kurslarından farklı olarak tamamen yenilenmiş bir programla kişilerin çok daha kısa sürede hızlı ve kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesini ve konuşmasını sağlıyoruz.

Yeni nesil tekniklerle gerçekleştirilen ingilizce konuşma programlarında katılımcılar çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ingilizce öğreniyor ve konuşuyorlar.

Klasik dil kurslarındaki eğitim programlarından farklı olarak kişilerin çok daha etkili ve verimli bir eğitim süreci geçirmeleri sağlanır.

7 günde ingilizce eğitimlerinde dil sadece yoğun bir şekilde konuşarak öğrenilir eğitimlerde öğrenme araçları kullanılmadan yoğun konuşma pratikleri yapılır.

Katılımcılar günde 12 saat süren yoğun ingilizce konuşma uygulamalarına maruz bırakılarak dili hızlı bir şekilde konuşurlar.

Kişilerin 7 tam gün boyunca eğitimlere katılmalarıyla dil refleks olarak gelişir ve kişiler düşünmeden konuşurlar.

Bilinçaltı öğrenme yöntemleriyle yapılan eğitimlerde katılımcıların dili daha kalıcı düzeyde geçici hafızadan kalıcı hafızaya alarak öğrenmeleri sağlatılır.

Nlp ve hipnoz destekli 7 tam günde ingilizce konuşma programına katılarak sizlerde 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir