7 Tam günde ingilizce konuşun

7 Tam günde ingilizce konuşun

Geleneksel ingilizce öğrenme ve konuşma programlarından farklı olarak katılımcıların çok daha kısa sürede hızlı ve kolay bir şekilde dili öğrenmesi için yeni nesil teknikler kullanıyoruz.

Kişilerin çok daha kısa sürede hızlı ve kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesi ve konuşmasını sağlatmak amacıyla 7 tam günlük ingilizce eğitimlerini gerçekleştiriyoruz.

Klasik dil kurslarındaki gibi öğrenme ve konuşma araç gereçlerini kullanmadan sadece dile adapte olarak ve dili etkin bir şekilde konuşarak ingilizceyi öğrenirler.

7 tam gün boyunca katılımcılarımız günde 12 saat boyunca uygulanan ingilizce konuşma uygulamalarına maruz kalırlar ve bu sayede hızlı ve refleksif bir konuşma gelişimine sahip olurlar.

Nlp ve hipnoz teknikleriyle gerçekleştirilen 7 günlük eğitim programında katılımcılar hipnoz seansları ile bilinçaltı düzeyde dili öğrenir ve kalıcı bir dil edinimi sağlatılır.

Nlp tekniği eğitim içerisinde etkin bir şekilde kullanılarak kişilerin dili hızlı öğrenmeleri ve eğitim sürecinin kısaltılması sağlanır.

7 tam gün boyunca gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcılar 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşur duurma gelirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir