7 günde ingilizce öğrenme eğitimi

7 günde ingilizce öğrenme eğitimi

Hızlandırılmış ingilizce öğrenme ve konuşma programlarıyla eğitim veren dil kurslarının sayısı her geçen gün daha da artıyor.

Dünya genelinde artık dil eğitimlerinin farklı yeni nesil teknikler ve hızlandırılmış programlarla yapılmasıyla ülkemizdede bu yeni tekniklerle yapılan programlar ve eğitimler artmaya başladı.

Birçok dil kursu eğitimlerini yenileyerek kişilere daha hızlı ve kolay bir şekilde dili öğrenmek ve konuşturmayı amaçlıyor.

Katılımcılar ise bu kursların arasından en iyi kursu arayarak dili en etkili ve kısa sürede verimli bir biçimde öğrenmek istiyorlar.

Katılımcıların bu isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlamış olduğumuz 7 günde ingilizce eğitimlerinde kişilere çabasız bir şekilde ingilizce öğretiyor ve konuşturuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde katılımcıları bir kamp ortamına sanki yurtdışındalarmış gibi ingilizceyi yaşatarak türkçe konuşulmayan bir ortamda öğretiyoruz.

Günde 12 saat boyunca yaptığımız yoğun ingilizce konuşma uygulamalarımızla kişilerin dili rahat bir şekilde konuşmalarını sağlatıyoruz.

Yaptığımız eğitimlerde kişisel gelişim uzmanlarımız tarafından hipnoz tekniği kullanılarak yaptığımız seanslarla kişilerin daha kalıcı bir şekilde dili öğrenmesini sağlatıyoruz.

7 günlük eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir