7 Günde İngilizce Öğren

7 Günde İngilizce Öğren

Yeni nesil dil öğretim teknikleri ile gerçekleştirilen 7 günde ingilizce konuşma programlarıyla katılımcıların daha etkili ve verimli bir şekilde ingilizce öğrenmelerini ve konuşmalarını sağlatıyoruz.

Klasik ingilizce eğitim programlarıyla eğitimler yapan dil kurslarındaki eğitimlerde katılımcılar aylarca eğitimler alıyor fakat konuşma konusunda yinede tam anlamıyla gelişme gösteremiyorlardı.

Bu nedenle hızlı ingilizce kurslarına başvuran kişiler artık dili daha kısa sürede daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek istiyorlar.

Özellikle zamanı kısıtlı olan kişiler ve işlerinden dolayı klasik kurslara zaman ayıramayan kişiler hızlandırılmış eğitimlere katılarak daha kısa zamanda ingilizce öğreniyorlar.

7 günde ingilizce konuşma programlarınıda kişilerin çok daha kısa zamanda dili konuşmaları için hazırladık.

Günde 12 saat süren yoğun eğitimlerde kişilerin yoğun bir şekilde ingilizce konuşma uygulamalarına maruz kalmalarını sağlatıyoruz.

Bu sayede katılımcılar dile yoğun bir şekilde maruz kaldıklarından dolayı çok daha hızlı bir şekilde refleksif bir konuşma gelişimine sahip olurlar.

Eğitimlerde profesyonel yabancı dil eğitmenleriyle yapılan eğitimlerde katılımcıların seviyeleri belirlenerek seviyelerine uygun gruplarda eğitimlere katılırlar.

7 tam günlük programda hipnoz tekniğiyle yapılan seanslarda dilin bilinçaltı olarak öğrenilmesi sağlanarak kalıcılığı sağlanmaktadır.

Eğitimlerimiz İstanbul Anadolu yakasında İstanbul Avrupa Yakasında Ankara Şubemizde ve İzmir Şubemizde gerçekleştirilmektedir.

1 haftalık eğitimlerimize katılarak 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir