7 günde hızlı ingilizce konuşma

hand drawn effect type spelling English and various language related concepts7 günde hızlı ingilizce konuşma

Geleneksel öğrenme yöntemlerinden farklı olarak kişilerin daha kısa sürede daha hızlı ve kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesi ve konuşması için gerçekleştirilen eğitimlerle artık ingilizceyi daha kolay öğreneceksiniz.

Yeni nesil dil öğretim metotlarıyla gerçekleştirilen 7 günde ingilizce eğitimleriyle katılımcılar dili zorlanmadan hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmesini sağlıyoruz.

Klasik dil kurslarında yapılan gramer ağırlıklı ve uzun süreli eğitimlerle katılımcılar zorlanarak ve uzun süreç sonucunda ingilizce öğreniyordu.

7 günde ingilizce programında ise katılımcılar daha kolay ve rahat bir eğitim sürecine dahil olarak dili eğlenerek öğrenirler.

7 tam gün gerçekleşen eğitimlerimiz günde 3 farklı eğitmenle birlikte gerçekleştirilmektedir.

Bilinçaltı düzeyde katılımcılarımızın farklı bir deneyim yaşamalarını ve dili kalıcı olarak öğrenmesini sağlamak amacıyla hipnoz tekniği kullanılır.

Uzman psikologlarımız tarafından uygulanan hipnoz tekniği ile yapılan seanslarla kişilerin bilinçaltına dil yerleştirilir ve kalıcı bir dil edinimi gerçekleşir.

7 günlük eğitimlerde katılımcılarımız dili yoğun bir şekilde günde 12 saat boyunca konuşarak refleks olarak konuşmaya başlarlar.

1 haftalık eğitimlerle kişiler 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenme ve konuşma becerisine sahip olurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir