7 günde ingilizce öğrenme

7gundeingilize7 günde ingilizce öğrenme

Yeni nesil öğrenme teknikleri ile gerçekleştirilen eğitim programlarıyla kişilerin daha kısa sürede dili öğrenmesini ve konuşmasını sağlarken zorlanmadan kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Daha önce görmediğiniz sıradışı tekniklerle gerçekleştirilen eğitimlerde dili öğrenmek istiyorum diyerek gelen herkes kolay bir şekilde dili öğrenirler.

Eğitimlerimizi istanbul içerisinde mecidiyeköy ataşehir ve taksim semtlerinde gerçekleştiriyoruz birçok kişi farklı şehirlerden eğitimlerimize katılmak için geliyorlar.

Bize gelen sorular içerisinde 7 günde ingilizce öğrenilirmi öğrenmek mümkünmü öğrenen varmı doğrumu gibi soruları kişilere açıklayıcı bir şekilde anlatıyoruz.

Birçok katılımcımız eğitimlerimizden memnun kalarak arkadaşlarınada eğitime katılmaları için tavsiye ediyorlar.

Bazı katılımcıların eğitimle ilgili önyargılarının nedeni ise internet ortamında twitterda sosyal ağlarda forumlarda ekşi sözlükte ve diğer internet sitelerinde eğitimlerle ilgili farklı yorumların yapılması ve bu yorumların eğitimle ilgisi olmayan kişiler tarafından yapılmasıdır.

7 günde ingilize öğrenme programlarında yeni nesil konuşma teknikleri kullanılarak kişilerin yoğun konuşma uygulamalarına maruz kalmaları ve hızlı bir şekilde dili öğrenmesini sağlıyoruz.

Hipnoz tekniği ile yaptığımız eğitimlerimizde katılımcılarımızın bilinçaltı düzeyde dili kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlamak için yarım saatlik günde 3 kez uygulanan seanslar gerçekleştiriyoruz.

1 haftalık eğitimlerimize katılan kişiler 1 kur düzeyinde dili öğrenir ve konuşurlar sizde eğitime katılmak fiyat bilgisini almak için bizi arayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir